skip to Main Content

Hledá se zoolog na pozici odborný projektový koordinátor

Správa NP Šumava hledá pracovníka na pozici koordinátor výzkumného projektu „Nové cesty k přeshraničnímu managementu jelení zvěře v době klimatické změny“.

Požadavky: – VŠ přírodovědného nebo lesnického směru se zaměřením na zoologický výzkum – výborná znalost AJ (osobní pohovor bude veden v anglickém jazyce), řidičský průkaz sk. B, výborné znalosti PC (Excel, Word, PowerPoint, ArcGIS) – zkušenosti se statistickým vyhodnocením dat – zkušenosti s telemetrickým či zoologickým výzkumem – týmová spolupráce a spolehlivost -zkušenosti s publikační činností v oboru výhodou: – znalost NJ a ČJ – znalost programů R, Statistika, Canoco – zkušenost a orientace ve vedení projektů

Náplň práce: – samostatné provádění a koordinace monitoringu zvěře (telemetrie, fotomonitoring, genetické analýzy, šetření škod zvěří) – analýza a vyhodnocení dat ve spolupráci s NP Bavorský les – zajišťění komunikace se všemi zúčastněnými stranami, zejména se Správou NP Bavorský les a externími experty – podílení se na odborné, administrativní a logistické koordinaci projektu včetně stanovení metodik, správy dat po dobu trvání projektu a prezentace získaných výsledků – příprava podkladů pro výběrová řízení, vedení projektové dokumentace, psaní zpráv vyplývajících z podmínek programu, prezentace získaných výsledků.

Zájemci se mohou přihlásit na adresu blanka.mullerova@npsumava.cz – kancelář ředitele, zasláním strukturovaného životopisu vč. seznamu publikací a motivačního dopisu v anglickém jazyce. Uzávěrka přihlášek 3.9.2017, výběrové řízení 11.9.2017, nástup 1.10.2017 Tarifní třída: 11 Plat: 18 590 – 27 950 Kč dle délky započitatelné praxe. Místo výkonu práce: Kašperské Hory, Odbor ochrana přírody, Oddělení monitoringu Smlouva na dobu ručitou po dobu trvání projektu (3 roky) Úvazek plný nebo možnost 0,5 úvazku Informace o výběrovém řízení podá uchazečům Ing. Martin Starý: martin.stary@npsumava.cz, +420 731 530 474, či PD Dr. Marco Heurich (NP Bavorský les): marco.heurich@npv-bw.bayern.de, +491 621 301 448.

Výběrové řízení CZVýběrové řízení EN

 

Back To Top