Pozvánka na 45. konferenci ČSEtS

45. ročník konference České a Slovenské etologické společnosti (ČSEtS) se koná ve dnech 9. – 12. 11. 2018 v Ostravě pod záštitou rektora Ostravské univerzity prof. MUDr. Jana Laty, CSc. Konference je menší, obvykle do sta účastníků a probíhá ve velmi přátelském ovzduší. Idealní je zejména pro studenty, kteří si chtějí vyzkoušet prezentaci před širším plénem. Letos nově zavádíme anglickou sekci, která proběhne v neděli 11.11. a zahájí ji Dr. Lucyna Halupka z Wroclavske university s přednáškou „The role of MHC genes in mate choice in the reed warbler“. Pro zahraniční studenty je tedy optimální přijet v neděli na anglickou část, zúčastnit se poster session a společenského večera (v ceně konferenčního poplatku) a pondělní exkurze do ZOO Ostrava. Více informací naleznete na webu společnosti.

Pozvánka ke stažení